O FIRMIE

|

OPAKOWANIA | PĘDZELKI | USŁUGI | PARK MASZYNOWY | MAGAZYNOWANIE | DOJAZD
 
 

Produkcja na oprzyrządowaniu powierzonym

Dysponujemy nowoczesnymi wtryskarkami o sile zamka od 60 do 400 ton i gramaturze wtrysku do 984 gramów (dla PS). Przetwarzamy polipropyleny, polietyleny oraz tworzywa technicznych (PA, POM), także te wypełniane włóknem szklanym. Narzędzia zleceniodawcy są wykorzystywane przy maksymalnej dbałości o ich prawidłową eksploatację. Dostęp do nich mają jedynie wykwalifikowani pracownicy. Nasze obiekty są monitorowane 24 godziny na dobę poprzez system kamer przemysłowych. Dodatkowo wyposażone są w system alarmowy i przeciwpożarowy z bezpośrednim powiadomieniem agencji ochrony. Magazyny form wtryskowych zbudowane są z materiałów ogniotrwałych, posiadają drzwi przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 60, które zamykają się automatycznie w razie ognia.

Opracowanie wzorów użytkowych

Wieloletnie doświadczenie oraz dobre kontakty z firmami produkującymi formy wtryskowe pozwalają nam zaoferować naszym klientom pomoc przy projektowaniu wzorów opakowań, wdrażaniu ich do produkcji oraz optymalizacji oprzyrządowania niezbędnego do ich produkcji.

Etykietowanie w formie (IML)

Naszym klientom możemy zaoferować zdobienie/etykietowanie wyrobów przy pomocy technologii etykietowania w formie IML (In-mould-labelling). Oznacza to, że etykieta dostarczona przez klienta jest zatapiana w wyrobie podczas procesu produkcji. Dzięki temu etykieta zawsze pozostaje na swoim miejscu, nie ulega przesunięciu ani zabrudzeniu. 

 
 

P.P.H. SELPO
UL. PIŁSUDSKIEGO 101
26-220 STĄPORKÓW
POLSKA

tel.: +48 41 374 00 33
fax: +48 41 374 00 35
e-mail: biuro@selpo.pl 

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką cookies.